0312 911 1 913, Ankara, Koltuk, Halı, Yıkama, Yerinde, Firmaları, Şirketleri
0312 911 1 913, Ankara, Koltuk, Halı, Yıkama, Yerinde, Firmaları, Şirketleri
150,00 TL
Ankara / Çankaya / Kızılay / KIZILAY MAH.
İlan Kod
15
İlan Tarihi
24-05-2018
Üyelik Tarihi : 24-05-2018
05300305088
03129111913

Ankarada Koltuk Yıkama Hizmeti Veriyoruz.
Koltuk yıkama firması olarak uzman koltuk yıkama ekibi ile hizmetinizdeyiz. Koltuk yıkama işleminde yerinde hizmet vermekteyiz. Jest Ajans Ankara koltuk yıkama yıkamış olduğumuz koltuklarınızın kumaş ve rengine zarar vermeden profesyonel olarak yıkamaktadır. Firmamız sizden gelen talep ile istediğiniz gün ve saatte gelerek uzman şekilde yıkama işlemini gerçekleştirir. Dalında uzman ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için özel seçilmiştir.
Koltuklarınızın üzerindeki lekeler için koltuğun kumaşı göz önüne alınarak özel deterjanlar tercih edilir. Koltuk yıkama sırasında lekeler varsa Jest Ajans Ankara koltuk yıkama ekibimiz özel çalışmalar yapa bu işlemler koltuk kumaşınıza zarar vermeyecek yıpratmayacak şekilde titizlikle uygulanır. Yıkama işleminden geçen ve havalandırılan koltuklarınız gün içerisinde kurur ve kullanımınıza hazır olur.


Yerinde Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır
Evlerinizde ve iş yerinde ve otel, yurt gibi mekanlarda yerinde koltuk temizliği kanepe temizliği sandalye temizliği gibi işlemler yapılmaktadır. Son derece büyük mobilyaların taşınmaları sıkıntı çıkartacağından ve mekanı boşaltmak mekan sahibine sıkıntı vereceğinden aynı zamanda taşıma e nakliye masrafları çok olacağından bir çok işyeri ve ofis için en uygun tercih yerinde koltuk kanepe sandalye temizliği işlemidir. Usta ekibimiz almanyadan ithal makineleriyle ve ithal deterjanları ile temizlik yapmakta

Scroll