Su İnşaat Emlak Fethiye - Muğla / Fethiye | http://ticaretfirmalari.com
Su İnşaat Emlak Fethiye
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 123 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Sevgi Uğurlu
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Kesik Kapı Mahallesi, Kaya Caddesi, No: 8 Fethiye
  İl/İlçe
  Muğla / Fethiye
  Semt/Mah.
  Fethiye / KESİKKAPI MAHALLESİ
  Mail
  suinsaatemlakfethiye@gmail.com
  Web Sitesi
  http://www.suinsaatemlakfethiye.com

  SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE AYRICALIKLI ALTERNATİFLER SUNUYOR…

   

  Fethiye Su İnşaat Emlak, Hakkında, Kısaca Bahsedecek olursak. Kurulduğu Yıldan bu zamana, değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat ve Analiz, Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa zamanda hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.

  Emlak Sektörüne Bakışımız;

   

  İnsanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır. Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz. Bazı sorular vardır: ” Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur? ” Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat – Doğru Yatırım çalışmalarımızdır. Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz.

  Neden? “ FETHİYE SU İNŞAAT EMLAK ” herhangi bir gayrimenkul alımınızda sizlere ihtiyacınız ile ilgili farklılıklar sunarak alanlarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkanı verir. Fethiye Su insaat Emlak herhangi bir gayrimenkul satımında, gayrimenkulü doğru tanımlayarak az zamanda talep eden çok kişiye bu gayrimenkul’ü tanıtma görevini üstlenmiştir.

  Fethiyede’ki Yaşam Alanınız olan, Konut, Arsa, İşyeri Turustik Tesislerinizi Uzman Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlarımız, Yatırım Uzmanlarımıza Danışmadan

  – Devren Satılık Konutlar,
  – Günlük Kiralıklar,
  – Ev, Daire, Villa, Yalı, Yazlık, Müstakil, Muhafazakar, Tesettür, Kiralıklar – Ev, Daire, Villa, Yalı, Yazlık, Müstakil, Muhafazakar, Tesettür, Satılıklar
  – Kat Karşılığı Arsalar ve Tarlalar, – Devren Kiralık ve Satılık İşyerleri

  Almadan, Satmadan, Kiralamadan, Yatırım Yapmadan Bize danışmadan Karar Vermeyin

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll